Potrzebujesz stomatologa, który ma odpowiednie podejście do dzieci? Chcesz, aby sprawił, że od najmłodszych lat nie będą obawiały się leczenia? Dentysta Filldent to gwarantuje!

Lakierowanie

Polega na nakładaniu specjalnego lakieru fluorowego na powierzchnie wszystkich zębów. Ma bardzo duże stężenie fluoru. Jest on ważny dla zębów ze względu na to, że zwiększa ich odporność na działanie kwasów produkowanych przez bakterie próchnicowe. Lakier zasycha na powierzchni zębów, co pozwala na dość długą podaż fluoru do zębów.

Lakowanie

Zabieg, który ma na celu uszczelnienie bruzd, szczelin i zagłębień w zębach specjalnym materiałem. Dzięki niemu bakterie nie rozwijają się w trudno dostępnych podczas szczotkowania miejscach. Minimalizuje to ryzyko wystąpienia próchnicy.

Kolorowe wypełnienia

Małym pacjentom proponujemy kolorowe plomby do zębów mlecznych. Są to wypełnienia, które rozbudzają dziecięcą ciekawość i wyobraźnię. Dając dziecku możliwość wyboru atrakcyjnego koloru wypełnienia, odwracamy jego uwagę od samego zabiegu, a także zachęcamy do powrotu do gabinetu.