Blog

Dobry dentysta

Dentysta przyjazny dziecku

Wiele dorosłych osób panicznie boi się wizyt u dentysty. Zdajemy sobie sprawę z tego, że regularne odwiedzanie stomatologa jest bardzo ważne, ale często trauma nabyta jeszcze w dzieciństwie skutecznie odwodzi nas od przekroczenia progu gabinetu.

Czytaj więcej
Stomatolog

Ekstremalne wypadki i natychmiastowa pomoc stomatologiczna

W poprzednich artykułach poruszaliśmy już temat leczenia dzieci u dentysty. Tym razem przedmiotem naszego zainteresowania będą sytuacje ekstremalne, wymagające nagłego działania.

Czytaj więcej
Gabinet stomatologiczny

Problemy z ząbkowaniem i wizyta u stomatologa

Ząbkowanie u dzieci może rozpocząć się w różnym momencie. Najczęściej pierwsze zęby wyrzynają się między czwartym a szóstym miesiącem życia, jednak ma na to wpływ wiele czynników - także genetycznych - w związku z czym nie należy panikować, jeśli proces rozpocznie się nieco później.

Czytaj więcej
Dobry dentysta Rzeszów

Dobry stomatolog – jak go rozpoznać?

Każdej osobie zależy na zdrowych, zadbanych zębach – dzięki nim czujemy się pewniej, a sam uśmiech przychodzi łatwiej. Żeby jednak mieć nienaganne uzębienie, musimy regularnie odwiedzać gabinet stomatologiczny, poddawać się zabiegom oraz ciągłej kontroli.

Czytaj więcej
Gabinet stomatologiczny

Wyposażenie profesjonalnego gabinetu stomatologicznego

Wizyta u dentysty u większości z nas wywołuje niekomfortowe skojarzenia – najczęściej wyniesione z dzieciństwa. Od tego czasu jednak stomatologia zdążyła się zaskakująco rozwinąć, zatem rozwiązania stosowane nawet przed kilkoma laty nie są już w użyciu.

Czytaj więcej